به مهر آریا پلیمر پارس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

افتتاح خط تولید خودروی تارا

افتتاح خط تولید خودروی تارا
با حضور مدیران محترم گروه صنعتی ایرانخودرو و شرکت ساپکو، خط تولید تارا در اینشرکت افتتاح گردید

 با حضور مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو جناب آقای دکتر فرشاد مقیمی و جناب آقای مهندس پیرمحمدی مدیر عامل شرکت ساپکو به همراه سایر مدیران و همکاران محترم شرکت ایرانخودرو و ساپکو  در شرکت مهر آریا پلیمر پارس خط تولید قطعات خودروی تارا در تاریخ 27 بهمن سال 99 افتتاح گردید.

مراسم افتتاح خط تولید تارا همزمان با  پنجاهمین سال فعالیت شرکت مهر آریا پلیمر پارس در عرصه صنعت برگزار گردید . 

شرکت مهر آریا پلیمر پارس بعنوان تولید کننده قطعات و مجموعه های پلیمری خودروهای ساخت شرکت ایرانخودرو، مفتخرست با مشارکت در پروژه تارا ، ساخت 18 قطعه و مجموعه نظیر دستگیره های داخلی و بیرونی خودرو ، دستگیره های بیرونیKey Less ، مجموعه گلویی‌ و مکانیزم لولا و درب باک بنزین،  مجموعه گردگیر دسته دنده،  ریل های ناودانی شیشه ، هواکش داخل صندوق عقب و ... را در دستور کار خود قرار داده است.

 

به گزارش اقتصاد آنلاین در تاریخ ( 15/11/99 )

آقای فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم افتتاح خط تولید باک پلیمری خودروی تارا با اشاره به بهره برداری از ۱۸ پروژه زیرمجموعه های این گروه در دهه فجر گفت: این گروه صنعتی به طور خاص ۱۱ پروژه کلیدی را به بهره برداری خواهد رساند که از جمله این پروژه‌ها می توان به تولید انبوه تارا اشاره کرد.

وی افزود: تولید تارا در این هفته به روزانه دو دستگاه و در هفته آینده به ۶ دستگاه خواهد رسید و به زودی با حضور وزیر تولید انبوه این خودرو آغاز می شود.

مقیمی با بیان این که در ایران خودرو با همکاری قطعه‌سازان تولید خودرو در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ رشد ۴۰ درصدی تولید را رقم زد، تصریح می کند: ایران خودرو از رکورد تولید ۹۸ در آذرماه و از رکورد تولید سال ۹۷ در ۶ بهمن عبور کرد و تا پایان سال تعداد را به ۵۰۰ هزار دستگاه خواهد رساند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به دو هدف ویژه ساخت داخل و کاهش قیمت تمام شده در این گروه صنعتی اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه کاهش قیمت تمام شده در مجموعه شکل گرفته و بررسی اطلاعات نشان می دهد از فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۰ با پیوستن این قطعات به خطوط تولید، شاهد کاهش ۲۰ درصدی قیمت قطعات خواهیم بود.

مقیمی افزود: در زمینه ساخت داخل نیز قدم های خوبی برداشته شده و تامین مواد اولیه قطعات با همکاری شرکت های طرف قرارداد در سال ۱۴۰۰ بعد از پاس کردن تست ها و رعایت استاندارد کارد خطوط تولید می شود تا کاهش وابستگی رقم بزند.


مپ - اقتصاد آنلاین
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۵۳
تعداد کلیک: ۱,۰۹۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت مهر آریا پلیمر پارس می‌باشد.